spot_img
7.2 C
Brno
spot_img
DomůFinanceAbyste při směňování financí byli spokojeni, využijte služeb spolehlivé směnárny

Abyste při směňování financí byli spokojeni, využijte služeb spolehlivé směnárny

V mnoha situacích můžeme chtít směnit peníze. Někdo před cestou do zahraničí, někdo dostane jako dárek finanční obnos např. v dolarech, nebo se vrátíme ze služební cesty a peníze, které jsme neutratili, si chceme vyměnit zpět na české koruny. V Praze se můžete s důvěrou obrátit na síť poboček Western Union, která zajišťuje směnárenské služby. Provozuje ji společnost SPORTTURIST-SPECIAL, spol. s r.o.

Společnost s bohatou směnárenskou tradicí

To, že je směnárna kvalitní a spolehlivá se jí skvěle odmění tím, že se na ni zákazníci obracejí rádi a opakovaně. Tady si můžete být kvalitou služeb jisti už díky tradici společnosti, která sahá až do roku 1993. Před třiceti lety byla SPORTTURIST – SPECIAL spol. s r.o. založena jako cestovní kancelář s kompletní nabídkou služeb. Fungovalo oddělení zájezdů, prodeje letenek, incomingu a doprodeje. Také byla provozována směnárenská činnost.

V letech 1999, 2002 a 2003 došlo ve společnosti k organizačním změnám. Bylo zrušeno postupně oddělení incomingu, zájezdů a pak i oddělení letenek. Zaměření bylo dále směrováno na poskytování služeb společnosti Western Union. Zákazníkům je nabízí ve své provozovně nebo díky vlastní síti poboček po ČR.

Které měny zde nakoupíte i prodáte?

Provozovnu najdete na adrese Jindřišská 897/12 na Praze 1. Můžete tady nejen nakoupit, ale i prodat výhodně valuty. Společnost obchoduje s měnami USD, GBP, EUR, AUD, DKK, HRK, JPY, CAD, HUF, NOK, PLN, RUB, SEK, CHF. Nákup i prodej je bez poplatku. Pro aktuální kurzy můžete společnost kontaktovat na tel. čísle +420 224 229 524.

Na webových stránkách sportturistspecial.cz najdete kompletní přehled poboček směnárny / Exchange i všechny další informace. S nákupem i prodejem cizích měn zde budete jistě spokojeni.

- Reklama -magazin

Redakce doporučuje

Nejnovější články