spot_img
7.2 C
Brno
spot_img
DomůRady a TipyXmas Secret | Vánoční dárky po celý rok!

Xmas Secret | Vánoční dárky po celý rok!

Kdo by neměl rád Vánoce? Vůně perníčků linoucí se domácností, nádherné stromečky i dárky z lásky od našich milovaných. Člověk by si skoro přál, aby byly víckrát do roka. Na Forbes Casinu si je teď můžeš připomínat prakticky každý den. Ve hře Xmas Secret od Synotu si teď můžeš užívat Vánoce každý den. Rozbal si i ty svůj dáreček!

Sněhuláci, dárky i spousta sněhu v Xmas Secret

Navodit vánoční atmosféru není jen tak. Potřebuješ k tomu celou řadu prvků. Ideální je sníh, sněhuláci, dárečky, zvonky nebo stromečky. To všechno Xmas Secret má. Kromě toho se také můžeš těšit na karetní symboly stylizované do ozdobných mašlí.

Ze zkušeností již všichni dobře víme, že Synot neponechává nic náhodě a do svých automatů vkládá maximální péči. Můžeš tak čekat vynikající grafiku s povedenou animací na pozadí a nádherný hudební podkres s vánoční tématikou.

Automat Xmas Secret je nastavený na pěti válcích, ve kterých je rozmístěných hned 40 výherních linií, na kterých si můžeš otevírat své výhry. RTP automatu dosahuje příjemných 97,94 % se střední volatilitou. Žádný hráč se tak nemusí bát, že by pod stromečkem tentokrát našel pouze uhlí.

Rozbal si dárky v podobě free spinů

Ačkoli dárky rozhodně na Vánocích nejsou to nejdůležitější, ruku na srdce, všem nám dělají radost. Nemusíš se bát, že bys z Xmas Secret odešel z prázdnýma rukama. Na hracím poli totiž můžeš posbírat 3 až 5 Scatter symbolů baňky, které ti umožní otevřít si dárek plný free spinů.

Za 5 Scatterů dostaneš hned 24 volných toček, za čtyři baňky dostaneš 16 free spinů a za tři na tebe bude čekat 8 volných zatočení. Ve free spinech se navíc aktivuje funkce Sticky Extra Wild. Když ti během nich přistane do hracího pole Wild, přilepí se na něm jako třešnička na vánočním cukroví a zůstanou na místě až do konci volných zatočení. Kromě toho ti navíc dají extra dárek v podobě dalšího free spinu navíc.

Užij si vánoční pohodu v Xmas Secret (závěrečné hodnocení)

Díky hře Xmas Secret si můžeš užívat vánoční náladu po celý rok. Stačí ji ve Forbes Casinu spustit kdykoliv, když se ti začne po svátcích stýskat. Čeká na tebe parádní grafika i super bonusová funkce s free spiny a Sticky Wildy. Jestli už máš ale cukroví dost a dal by sis něco zdravějšího, můžeš sáhnout po rozžhaveném ovoci ve Firebird 27.

- Reklama -magazin

Redakce doporučuje

Nejnovější články