spot_img
7.2 C
Brno
spot_img
DomůFinanceHledáte odborníky na účetnictví a daně? Víme, kde v Ostravě se obrátit

Hledáte odborníky na účetnictví a daně? Víme, kde v Ostravě se obrátit

Dělá vám starosti vedení účetnictví a nemůžete kvůli nim klidně spát? Nejste spokojeni s firmou, která se stará o účetnictví a daně vaší společnosti? Chcete založit živnost, ale obáváte se už teď daňového přiznání? V těchto i mnoha jiných situacích vám ráda a odborně pomůže společnost DÚOPAM s.r.o. z Ostravy.

Poznejte přednosti DÚOPAM s.r.o.

Firma DÚOPAM má skutečně bohaté zkušenosti. Na trhu je již 21 let, což je dává vysoké předpoklady k tomu domnívat se, že má rozmanitou praxi, ať už jde o malé nebo velké společnosti či jednotlivce.

Zákazníkům nabízí ucelené služby v oboru účetní a daňové evidence. Ráda a erudovaně vás zastoupí v případě, že potřebujete řešit cokoli kolem této problematiky s patřičnými úřady. Také můžete poptávat personální a mzdové poradenství.

I v případě, že jste podnikatel, který účetnictví Ostrava potřebuje ku prospěchu svého malého autoservisu, vynikající kuchařka pracující „na sebe“ nebo třeba profesionální pečovatelka o seniory, rádi vám zde vyjdou vstříc a pomohou se vším, s čím potřebujete tak, aby bylo vaše účetnictví i daně v souladu s platnými předpisy.

Nebojte se účetnictví

Účetnictví zaznamenává podnikatelskou činnost a nevychází z příjmů a výdajů, ale z daňově uznatelných výnosů a nákladů. Vedení účetnictví je povinné pro právnické osoby podnikající na území ČR, pro fyzické osoby, které překročily v minulém kalendářním roce obrat 25 000 000 Kč nebo fyzické osoby zapsané v obchodním rejstříku. Také můžete vést účetnictví dobrovolně. Podvojné účetnictví má na rozdíl od daňové evidence poměrně přesně daná pravidla vedení účetnictví, co, kde, jak a kdy evidovat, zpracovat a odevzdat.

Více informací najdete na webových stránkách duopam.cz. Můžete si být jisti, že budou vaše daně a účetnictví v nejlepších rukách.

- Reklama -magazin

Redakce doporučuje

Nejnovější články