spot_img
7.2 C
Brno
spot_img
DomůAktuálněVíte, kde vám kvalitně kompletně zpracují účetnictví, daňové přiznání i mzdy?

Víte, kde vám kvalitně kompletně zpracují účetnictví, daňové přiznání i mzdy?

Pro každou společnost nebo živnostníka je skvělé, když vědí, že za nimi stojí firma, na kterou se mohou plně spolehnout ohledně zpracování účetnictví, daňového přiznání či mezd. Pokud nejste s tou vaší plně spokojeni, obrátit se můžete na DAUPP, s.r.o. z Prahy. Vaše účetnictví bude po všech stránkách v pořádku.

Vše pro fyzické i právnické osoby

Společnost DAUPP, s.r.o. zajišťuje kompletní zpracování účetnictví a daňové evidence všem, kdo tyto služby potřebují. Můžete se plně spolehnout na to, že vaše účetnictví bude „sedět“ do poslední koruny. Také ale ušetříte čas a náklady. Firma má bohaté zkušenosti s vedením účetnictví ve velkých i malých korporacích, spolcích i pro OSVČ. Samozřejmostí je neustálé vzdělávání a školení pracovníků, což představuje rychlé reagování na legislativní změny. Vás budou ihned informovat o dopadech změn na vaši činnost.

Kompletní zpracování podvojného účetnictví je nabízeno pro právnické i fyzické osoby, včetně podání na obchodní rejstřík. Počítat můžete i se zastupováním na úřadech při běžné komunikaci i při kontrolách, se zpracováním daňové evidence či přípravou účetních podkladů pro jednání s bankami a leasingovými společnostmi kvůli financování vašeho podnikání.

Možné je poptávat i vytvoření daňového přiznání, DPH, silniční nebo majetkové daně, přípravu platebních příkazů pro banku, práci pro neziskové organizace a sportovní kluby, sledování stěžejních termínů a přípravu uzávěrky, vedení evidence majetku a celkové účetní poradenství.

Nebojte se daňového přiznání

Odborné a přesné zpracování daňového přiznání vás zbaví starostí s podáním daňového přiznání, legislativními změnami a daňovými povinnostmi. Už se nebudete ztrácet v daňově uznatelných a neuznatelných nákladech. Tápat nebudete ani ve způsobu, jak evidovat údaje o příjmech a výdajích, majetku a dluzích.

Přenechte zpracování mezd i kompletní zpracování účetnictví na DAUPP, s.r.o. Uvidíte, že se zařadíte k dalším spokojeným zákazníkům.

- Reklama -magazin

Redakce doporučuje

Nejnovější články