spot_img
7.2 C
Brno
spot_img
DomůFinanceHledáte odborníky na daně a účetnictví v Moravskoslezském kraji?

Hledáte odborníky na daně a účetnictví v Moravskoslezském kraji?

Menší i větší firmy se často potýkají s nepříjemnostmi týkajícími se jejich účetnictví a daní. Někomu svěří starost o ně, a daná společnost neplní své povinnosti, anebo je plní neuspokojivě. Pokud není důvěra mezi klientem a poskytovatelem služby, je načase jej změnit. Kde ale hledat, abyste opět nenarazili na někoho, kdo se na spolehlivou firmu či osobu jen hraje?

Dejte na mnohaletou tradici v oboru daní i účetnictví

Jak se říká, zkušenosti jsou nepřenosné. To platí i v případě účetnictví a daní. U firem, které mají dlouholetou tradici, si můžeme být velmi dobře jisti, že patří ke kvalitním, jinak by se na trhu neudržely tak dlouho. Je samozřejmé, že se musí pravidelně dovzdělávat, zajímat se o novinky v této sféře, sledovat nové státem vydané zákony, vyhlášky…

K těm nejlepším v Moravskoslezském kraji patří společnost DASOLI s.r.o., které svěřuje účetnictví Opava, tedy firmy z ní, i z dalších měst z dané oblasti.

Služby, které vám přijdou vhod nejen v rámci účetnictví

Co se týče účetnictví, firma vám pomůže s daňovou evidencí, jednoduchým účetnictvím i podvojným účetnictvím (dnes účetnictvím). Daňové poradenství obnáší zastupování při daňových kontrolách, jednání se státní správou, zastupování u soudu, zpracování daňových přiznání.

DASOLI s.r.o. se zabývá i outsourcingem mezd, tedy zpracováním mezd a personálním poradenstvím. Poptávat můžete i školení, probíhá zde lektorská činnost na specifická témata, možnost online školení a pravidelná setkávání klubu účetních.

Proč právě DASOLI s.r.o.?

Společnost založila již v roce 2008 paní Pavla Sojová, která má obrovské zkušenosti a ve finančním sektoru působí již od roku 1993. Dnes sídlí s týmem 6 profesionálů, kteří jsou vyškolení, zvládají řešit individuální potřeby podnikatelů z řad různých oborů. Stálých zákazníků je teď více než 80 od akciových společností až po neziskové organizace.

Využijte zpracování daní i účetnictví právě tady. Budete maximálně spokojeni.

- Reklama -magazin

Redakce doporučuje

Nejnovější články