spot_img
7.2 C
Brno
spot_img
DomůAktuálněDůležitá jednání v krátkém čase? Využijte vrtulník

Důležitá jednání v krátkém čase? Využijte vrtulník

Pracovní úkoly jsou vtěsnány do jednotlivých hodin v diáři tak, že všechny schůzky nemůžete stihnout? S úsměvem si říkáte, že byste museli létat vrtulníkem, aby to bylo možné? A proč ne? Privátní aerotaxi je ideální dopravní prostředek při obchodních cestách. Vyzkoušejte pohodlí při soukromé dopravě.

Soukromý vrtulník je ideální dopravce

Mezi Prahou a našimi nejbližšími sousedy je jen pár set kilometrů. Přesto je to díky stavu našich dálnic někdy nepřekonatelná vzdálenost. Není výjimkou, že na cestě strávíte i celý den a na obchodní schůzku dorazíte se zpožděním, v pokrčeném oblečení a se znatelnou únavou. Nic takového se vám nemůže stát, pokud budete cestovat jinak. Obraťte oči k obloze. Je tam nějaké riziko nehody dvou kamionů? Rozhodně ne. Proto vás na cestě soukromým vrtulníkem nebude nic zdržovat. Privátní aerotaxi vás dopraví i na několik schůzek během jediného dne. Už žádný ztracený čas!

Pohodlí na cestách a příznivá cena

Soukromý aerotaxík vás nevystaví žádné letištní kontrole a několikahodinovému čekání ve frontách. Také vás nečekají žádné přestupy. Pro privátní dopravu do evropských měst můžete vrtulník směle použít a let si dohodněte třeba už na zítřejší den.

Vrtulník je určen pro přepravu tří cestujících, čeká vám pohodlí a nerušené soukromí. Očekáváte cenu v desítkách tisíc korun? Omyl. Cena letu vrtulníkem je překvapivě nízká. Dopředu obdržíte podrobnou kalkulaci a dohodnutá cena je konečná. Vrtulník na vás může i počkat v cílové destinaci a dopraví vás zpět domů. Méně času na cestách a v dopravních zácpách znamená více času pro podnikání nebo pro rodinu. Prohlédněte si, jak skvěle vypadá váš nový společník na obchodních cestách.

- Reklama -magazin

Redakce doporučuje

Nejnovější články