spot_img
7.2 C
Brno
spot_img
DomůRady a TipyCo je to MBA a kde ho studovat?

Co je to MBA a kde ho studovat?

MBA (Master of Business Administration) je profesní titul, který se stal vysoce žádaným po celém světě. Pokud se zajímáte o rozvoj manažerských dovedností a pochopení světa podnikání, studium MBA je pro vás tou správnou volbou. Jednou z renomovaných institucí, která nabízí kvalitní MBA program, je European School of Business & Management (ESBM).

ESBM je školou, která se specializuje na poskytování vysoce kvalitního manažerského vzdělání. Jeho program MBA vám otevře dveře ke kariérním příležitostem a umožní úspěšné vedení organizací v konkurenčním prostředí.

Co dělá ESBM tak výjimečným? Je to kombinace oxfordského modulu výuky a špičkových lektorů, kteří vám předají praktické dovednosti a aplikovatelné znalosti. Škola se pyšní svou flexibilitou, která je ideální pro ty, kteří mají nabitý pracovní program a nemají čas pravidelně docházet na výuku. Kombinace e-learningu a prezenční výuky umožňuje studentům studovat dle jejich vlastního tempa a přizpůsobuje studium dle jejich potřeb. Navíc je možnost si vybrat z široké škály specializací MBA, jako jsou například: MBA Management zdravotnictví, MBA Moderní management, MBA Marketing a Promotion Management a MBA Ekonomika a finanční management.

Studium na ESBM je navrženo tak, aby poskytovalo nejen teoretické znalosti, ale také praktické zkušenosti. Můžete se vzdělávat na příkladech z vlastního zaměstnání a získané vědomosti, tak ihned aplikovat do praxe. To pak dává značnou výhodu při uplatnění se na trhu práce a při dosahování vytyčených kariérních cílů.

Přihlášení do programu MBA na ESBM je snadné a rychlé. Můžete se přihlásit kdykoliv! Získejte prestižní titul MBA a otevřete si nové dveře k lepším kariérním příležitostem.

Neváhejte a podejte si přihlášku už dnes.

- Reklama -magazin

Redakce doporučuje

Nejnovější články