spot_img
7.2 C
Brno
spot_img
DomůRady a TipyDárkové poukazy pro firmy jsou výborným tipem na zaměstnanecké benefity

Dárkové poukazy pro firmy jsou výborným tipem na zaměstnanecké benefity

Moderní firmy se snaží udržet si kvalitní zaměstnance a získat nové mnoha způsoby. Jde o výši mzdy, hezké pracovní prostředí, možnost ubytování, výhodná doprava do práce a další  benefity, jako jsou elektronické stravenky, věrnostní zaměstnanecké karty nebo třeba dárkové poukazy.

Benefity pro zaměstnance

Hledáte pro zaměstnance různé možnosti, jak je motivovat i odměnit? K oblíbeným patří dárkové poukazy pro firmy. Stejně tak se dají použít k rozšíření sortimentu prodejny nebo jako podpora marketingu.

Využít můžete bohatou nabídku dárkových poukázek z webových stránek Givery.cz. Najdete zde poukázky mnoha známých značek, nebo k nim můžete přidat vlastní poukaz.

Každý zaměstnanec ocení benefity pro zaměstnance rozšířené o zajímavé produkty. Můžete si být jisti, že budou všichni spokojeni.

Dárkové poukazy pro firmy

Mnozí si ani neuvědomují, jak mohou být dárkové poukazy pro firmy užitečné. Zaměstnancům je mohou věnovat i jako pozornost k narozeninám či Vánocům. Zaměstnanci pak dostanou naprostou volnost výběru a koupí si to, co jim přijde vhod, nebo na co se dlouho těšili.

V Givery.cz rozumí také daním a vědí, že firemní benefity úzce souvisí s daněmi a účetnictvím. Proto vám rádi poskytnou odborné rady, s nimiž budou poukazy dělat radost jak zaměstnancům, tak vám. Využijte možnost probrat různé varianty a společně najděte tu pravou variantu.

Givery spolupracuje se zkušenými a známými firmami

Dárkové poukazy od Givery.cz jsou skutečně rozmanité. Jak pak by také ne, když Givery spolupracuje se značkami, jako jsou DELL, Samsung, TechData, Prima, BigShock!, ATComputers a mnoha dalšími.

Zaujaly vás poukazy coby zaměstnanecké benefity? Líbí se vám i možnost prodávat poukazy ve vaší prodejně, nebo prodej vašich poukazů zajistit přes Givery.cz? Obraťte se na zkušené specialisty na tel. č. +420 731 733 733 nebo se informujte pomocí e-mailové adresy obchod@givery.cz.

- Reklama -magazin

Redakce doporučuje

Nejnovější články