spot_img
7.2 C
Brno
spot_img
DomůRady a TipyPůjčka pro podnikatele přináší až dvacet tisíc korun

Půjčka pro podnikatele přináší až dvacet tisíc korun

Potřebujete malou finanční injekci pro svůj podnikatelský záměr? Začínáte v oboru a chcete prorazit co nejdříve mezi nejlepší, případně jde o provozní investici, která se má brzy vrátit? V bance jsou podmínky složité, ale současně platí, že v nebankovním sektoru budou o poznání jednodušší. Krátká žádost, minimum osobních údajů, ale také široké možnosti výběru konkrétní částky. Připravena je suma v rozmezí 5 a 20 tisíc korun, splátkový kalendář pak lze libovolně rozložit do 7 až 30 pracovních dnů.

Neúčelový charakter je naprostou samozřejmostí

Bude třeba něco zpětně dokladovat? Rozhoduje účel využití? Nikoliv, půjčka pro podnikatele má jen jednu zásadní podmínku – žadatel musí prokázat, že podnikatelem opravdu je, tedy jinak řečeno, mít platné IČ. Potom už postačí jen mobilní telefon a bankovní účet, tedy dvě věci, které jsou pro dnešní OSVČ přímo životně důležité. Znáte snad podnikatele, jenž by se bez nich obešel? Mobil přeci hodně usnadňuje každodenní komunikaci a pevná linka už je tak zastaralá, že pouze s ní se podnikat určitě nedá. Úvěr určený podnikatelům je bez dalších potvrzení, razítek nebo dokladů, nezabere tedy ani příliš mnoho času. Co patří mezi jeho největší výhody?

  • Diskrétnost. Vyřízení přes internet. Nemusíte chodit na pobočku, kde by vás někdo zahlédl. 
  • Jednoduchost. Zapotřebí je jen krátký formulář, který vyplníte už během příštích pár minut. 
  • Transparentní jednání. Co se dohodne, to se splní. Podmínky jsou stručné a jednoznačné.

Kontaktní formulář můžete vyplnit kdykoliv

Neomezujte se na standardní pracovní dobu, půjčka pro OSVČ je dostupná kdykoliv – kontaktní formulář je připraven na webu nonstop, příjem žádostí probíhá i ve sváteční dny nebo o víkendech. Máte tedy naprostou svobodu a odeslat jej můžete, kdykoliv se rozhodnete. Třeba ve chvíli, kdy vás překvapí nečekané výdaje.

- Reklama -magazin

Redakce doporučuje

Nejnovější články