spot_img
7.2 C
Brno
spot_img
DomůAktuálněVytvořte si pasivní příjem díky investicím do P2P půjček

Vytvořte si pasivní příjem díky investicím do P2P půjček

Většina lidí vydělává peníze prací, každý den vstává do práce, aby jednou za měsíc mohla očekávat výplatu. Peníze se nemusí vydělávat jen složitě. Můžete k vydělávání využít peníze, které už máte a stát se investory. Mnoho lidí si myslí, že něco takového vyžaduje geniální mysl a podrobnou znalost trhu. Pravdou ale je, že existuje celá řada investic, u kterých nepotřebujete mít vůbec žádné znalosti, jen trochu peněz do začátku. Skvělým příkladem jsou p2p půjčky investice.

Jak investice do P2P půjček funguje?

Když někdo potřebuje půjčku, může se obrátit na banku nebo různé nebankovní společnosti. Proces vyřizování je zde ale dlouhý a ne každý na půjčku dosáhne. Mnohem populárnější možností je půjčovat si přímo od lidí a to skrze P2P portály jako je Julu.cz. 

Dává příležitost nejen žadatelům o půjčku, ale i investorům a investorem se zde může stát prakticky kdokoliv. Pokud se na webu zaregistrujete jako investor, můžete půjčovat ostatním. Bude vám dostupný seznam žadatelů, ze kterých si můžete vybírat, komu půjčku poskytnete. 

Investice do půjček vám umožní vydělávat na úrocích. Když někomu poskytnete peníze, bude vám částku pravidelně splácet a navíc dostanete úrok. Bude to pro vás pasivní výdělek zcela bez práce. Společnost je licencovaná od ČNB a žadatelé jsou důkladně prověřování v registrech. Vše se vyřizuje online, takže nemusíte nikam chodit. Můžete půjčovat desítky tisíc korun, ale třeba i jen několik tisíc korun.

 Minimální výše částky, kterou si může žadatel stanovit, jsou 2 tisíce korun. Můžete klidně začít s malými částkami a postupně je zvyšovat to už je jen na vás. Půjčky si můžete vybírat podle rizikovosti. Přímo na webu Julu.cz navíc naleznete investorskou kalkulačku, se kterou si můžete snadno spočítat, kolik peněz vám vaše investice vydělá. 

Pokud vás investice do p2p pujcek zajímá, neváhejte s ní začít třeba ještě dnes. 

- Reklama -magazin

Redakce doporučuje

Nejnovější články