spot_img
7.2 C
Brno
spot_img
DomůAktuálněKdyž je málo peněz

Když je málo peněz

Každý se může ocitnout ve finančních nesnázích. Tyto mohou potkat i ty, kdo dnes horko těžko přežívají z toho, co si vydělají nebo co jim poskytuje stát v podobě penzí nebo nejrůznějších dávek, stejně jako ty, kdo vedou doposud plnohodnotný a velice spokojený život. Protože někdy stačí klidně i jenom málo a člověku se obrátí život naruby.

Peníze jsou – jak se říká – kulaté, a proto se hravě rozkutálí. A pak nejeden z nás může zjistit, že už mu nezbývají ani na to nejpodstatnější, bez čeho se nedá obejít.

A jak to vyřešit?

Když se dotyčný dostane do problémů, a to klidně i zásadních a vlastními silami nezvládnutelných, nemusí si zoufat. Protože i kdyby měl jenom zanedbatelné příjmy, nabízí se mu přinejmenším hypotéka bez příjmu, i kdyby měl v registrech dlužníků záznamy, jež by spolehlivě odradily od poskytnutí půjčky každou banku, nabízí se ještě minimálně nebankovní hypotéka bez registru, i kdyby člověk v nesnázích nedokázal přesvědčit o své ochotě a schopnosti splácet nejeden inzerovaný typ úvěru, může mu být poskytnuta třeba hypotéka na pozemek nebo jakoukoliv jinou nemovitost, nalézající se na území našeho státu.

Stačí jenom nalézt tu správnou nebankovní společnost, kde lze podobnou hypotéku získat, stačí si tu jednoduše zažádat v podobě vyplnění formuláře na webu oné společnosti, zaslat požadované snímky oné k zastavení určené nemovitosti k posouzení. A po brzkém schválení a podpisu smlouvy může mít člověk to, po čem prahne. Což jsou někdy peníze na živobytí v těžkých časech, někdy finance na vyplacení exekucí, refinancování nevýhodných půjček, ba klidně i na investování do podnikání, kterému se dočasně přestalo dařit.

Nebankovní pomoc tohoto typu se tak nabízí každému. Každému, kdo bude schopen splácet podle individuálně nastavených podmínek, kdo akceptuje minimum toho, co se tu musí splnit, aby bylo možné získat až sedmdesát procent odhadní ceny oné nemovitosti.

V těžkých časech tu prostě pomohou. Třeba i vám.

- Reklama -magazin

Redakce doporučuje

Nejnovější články