spot_img
10.3 C
Brno
spot_img
DomůAktuálněJste ve finanční tísni?

Jste ve finanční tísni?

Je celá řada situací, v nichž se člověku počne nedostávat finančních prostředků. Může k tomu dojít z nejrůznějších příčin, jež by tu nebylo možné všechny ani vyjmenovat, protože je jich tolik, že by tento článek zabral neúměrné množství místa. A proto jenom konstatujme, že se může zvrtnout kdeco. A výsledkem je pak to, že člověk – lhostejno zda soukromý podnikatel nebo spotřebitel – zkrátka nemá na to, co by potřeboval zaplatit. A nastávají třeba i hodně perné chvilky. A nejen chvilky, nýbrž klidně i celé dlouhé dny, týdny, měsíce a dost možná i roky.

Je to nepříjemné. Jenže jak z toho ven?

Pokud někdo v této záležitosti tápe, může být zle. Protože ten možná nedokáže nalézt žádné schůdné řešení a reálně mu tudíž hrozí, že bude do panujících finančních problémů zabředávat víc a víc, to jak se budou na stávající problémy nabalovat další v podobě penále, sankcí, úroků z prodlení, pokut, prostě trestů za to, že nebylo uhrazeno to, co zaplaceno být mělo.

A jestliže je člověk ve finančních nesnázích a potřebuje pomoc, může si být jist tím, že mu jen tak někde nevyjdou vstříc. Protože banky mají přísná kritéria a těm někdo, kdo je na tom finančně špatně, nedokáže vyhovět.

Ale není třeba házet flintu do žita. I v takové těžké době pomůže člověku na 100% hypotéka od nebankovní společnosti. Díky tomu, že se zde půjčuje těm, kdo dají do zástavy nemovitost, a to jenom část odhadní ceny této, odpadá důkladné prověřování žadatelů a uspějí tak i ti, kdo mají jen poměrně nízké příjmy, nepěkné záznamy v registrech dlužníků, exekuce na krku a další nepříjemnosti.

Nebankovní hypotéky jsou prostě flexibilní a přizpůsobí se potřebám žadatelů. A to natolik, že u produktů jménem americká hypotéka kalkulačka na internetu vlastně nejednou ani není. Protože by všechny možné alternativy nebyla schopná obsáhnout. Ale i tak se člověk vždy včas dozví, co je mu nabídnuto a za jakých podmínek. A nezbývá tak nic jiného, než se dohodnout na detailech a pak na tuto pomoc kývnout.

A záhy je po finančních problémech.

- Reklama -magazin

Redakce doporučuje

Nejnovější články